Haber

Başkan Arslan Gençlerle Buluştu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, gençlerle Şükrü Tunar Kültür Merkezi’ndeki buluşmaya gelerek “Söz Gençlik” gençlik buluşmasında soruları yanıtladı.

 

“Söz Gençlik” gençlik buluşmasında kahve eşliğinde soru-cevap sohbeti gerçekleşti. 3 saat süren programda gençlerin soruları tek tek yanıtlandı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, gençlerin sözlerine ve ilgilerine değer verdiklerini ve bu buluşmayı önemsediklerini belirterek, gençlere daha güzel bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını kaydetti. Önder Arslan, “6 Şubat’ta ülkemizi derinden sarsan ve yaralayan, 11’imizi de etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremin ilk gününden itibaren Edremit Belediyesi olarak depremzedelere yardım etmek ve yaralarını sarmak için muhteşem bir çalışma ortaya koyduk. iller. Edremit bu performansıyla tarihe geçti. Edremit’in bu kadar öne çıkmasının sebebi de doğal olarak Edremitli gençlerin performansı. Yardımların hazırlanmasında, paketlenmesinde ve yüklenmesinde yüzlerce Edremitli genç karşı konulmaz bir performans sergiledi. Onurumuz ve gururumuz oldunuz. Belediyemiz ve Edremit halkı adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Edremit’te projelerimizin değerli bir bölümünü gençler için yaptık” dedi. söz konusu.

Ardından Önder Selman Hasan Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı ve Millet İttifakı Milletvekili Adayı Burak Dalgın ile birlikte gençlerin sorularını yanıtladı. Gece sonunda gençlerle özçekim yapan Önder Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı, Millet İttifakı Balıkesir Milletvekili Adayı Burak Dalgın, CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Alâ Partisi Edremit İlçe Başkanı Oğuzhan Cıvgaz, Deva Partisi Edremit İlçe Başkanı Tevfik Çelik, Âlâ Partisi Balıkesir Milletvekili Adayı Hasret Ural, katılan gençlere ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-yerkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu